Sklep internetowy - buty damskie, dziecięce i męskie | butikus.pl
  • 507-296-353
  • admin@butikus.pl
  • Darmowa wysyłka już od 200 zł

Jeśli zamówiony w sklepie internetowym przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, zgodnie z prawem masz 14 dni na jego zwrot. Zwracany towar nie może posiadać jakichkolwiek oznak użytkowania oraz musi posiadać oryginalne etykiety. . Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Kupując obuwie na BUTIKUS.pl maja Państwo  100% gwarancję co do jakości zakupionego towaru i naszych usług – w naszym sklepie internetowym dla zamówień powyżej 200zł przesyłka jest bezpłatna. Jeśli buty okażą się niewygodne lub nie będą pasować pod względem rozmiaru , na nasz koszt za pomocą paczkomatów InPost można wymienić obuwie. Naszą  zaletą jest  szybki czas realizacji zamówienia. Na przesyłkę oczekuje się średnio 2 dni robocze.
Jeśli klient nie osiągnie wymaganej kwoty to:paczka o gabarytach:
A,B,C-9.9 /przedpłata/
LUB A,B,C -9.9 +POBRANIE 5.00ZŁ
Powyżej 200 -bezpłatna +pobranie 5.00zł
lub 200-bezpłatna /przedpłata/
 
Jak to zrobić? - to proste!

 

- Aby zwrócić lub wymienić produkt pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz dostępny pod adresem formularz_zwrotu, dołącz otrzymany paragon. Następnie zapakuj towar (wykorzystaj do tego oryginalne opakowanie+papier lub folię by zabezpieczyć opakowanie) i dołącz kartkę z wydrukowanym numerem zamówienia którego dotyczy zwrot. 
Paczkę (uprzednio opłaconą) wyślij na adres:

 

BUTIKUS.PL
ul. Jana Pawła II 4, 21-100 Lubartów


W ciągu kilku dni, w sposób którym dokonywałeś płatności za towar otrzymasz zwrot należności.


- Możesz też wymienić lub zwrócić kupiony produkt w naszym sklepie stacjonarnym:

 

BUTIKUS.PL, 
ul. Jana Pawła II 4, 21-100 Lubartów* Wymiana zamówionego towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z instrukcją zwrotu i ponownym     złożeniu nowego zamówienia.
   Zwroty przyjmowane są TYLKO  ze sklepu internetywego Butikus.pl